tnachii

تینا چینی چیان

دوخت و بافت

تینا هستم... یک شهریوری تمام عیار... و سرشار از ایده های تازه... لیسانس عکاسی دارم از دانشکدۀ هنرومعماری دانشگاه آزاد تهران و فوق لیسانس هنرهای تجسمی از دانشکدۀ هنرومعماری دانشگاه اتاوا

خلق کردن، روح زندگی منه... پارچه ها، بافت هاشون، رنگ ها، مهره ها، طرح ها و خلاصه همه وهمه، تاثیری سحرآمیز در ذهن من دارن... با دیدن و لمس کردنشون، جادو می شم... همون موقع ست که عصای سحرآمیزم رو برمی دارم، تکون می دم و شروع می کنم به جادو کردن... خلق آثاری خاص و بدون تکرار!

ایدۀ "تیناچی" از خواسته های دل خود من شروع شد... چون هیچ وقت مد بازار رو دوست نداشتم... همیشه دلم می خواست اون چیزی که در تصور خودم دارم رو بپوشم و ازین که وقتی تو خیابون راه می رم، خودم رو شبیه همه ببینم، حس خیلی بدی داشتم... یعنی دلم نمی خواست اون شکلی دیده بشم که مد سال برام دیکته کرده بود!
همین باعث شد که رفتم دنبال این آرزوی دل... تک بودن... اول برای خودم و بعد هم برای کسانی که مثل من فکر می کنن... کسانی که دوست دارن منحصر به فرد باشن!
و اینجوری شد که "تیناچی" شروع به کار کرد... برای تحقق این آرزو... یعنی هر طرح، فقط و فقط برای یک نفر!

با "تیناچی" چیزی رو که در پوشش خودتون استفاده می کنین، برتن دیگری نمی بینین... از هر کار فقط یک عدد خلق می شه... خاص برای هر نفر... فقط برای شما!0 دنبال کننده

کمی درباره من بدانید | تینا چینی چیان

دوخت و بافت

طراح لباس

متولد 1355/06/13

دسته بندی آثار


پرجسب های اختصاصی

تا کنون اثری توسط این هنرمند به ثبت نرسیده