راهنمای کاربران و امکانات وبسایت


تعریف کاربر هنردوست و امکانات ایشان

علاقه مندان به آثار هنری و دنیای هنر که قصد تهیه مستقیم آثار هنرمندان و ارتباط نزدیک با ایشان را دارند در زمره هنردوستان قرار می گیرند. هنردوستان آرت زیبا می توانند آثار هنری هنرمندان را خریداری کنند، به آثار خریداری شده امتیاز بدهند، نظرات خود را برای آثار خریداری شده ثبت کنند، در دیوار یادگاری هنرمند برای او یک یادگاری بنویسند و از سایر خدمات آرت زیبا مانند سبد آرزوها، تضمین و گواهی اصالت کالا، ارسال رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوند. کاربران هنردوست قابلیت ثبت محتوی در وبسایت را ندارند و امکانات ایشان محدود به خرید و سفارش، بارگذاری تصویر و پس زمینه پروفایل، دنبال کردن هنرمندان و سایر هنردوستان، ثبت نظرات در ذیل مطالب و محصولات (در صورت خرید)، ثبت دیوار یادگاری و استفاده از سبد آرزوهاست.

 

تعریف کاربر هنرمند و امکانات ایشان

کاربران هنرمند علاوه بر تمامی امکانات کاربران هنردوست، قابلیت ثبت محتوی و ایجاد گالری شخصی آثار خود جهت فروش در آرت زیبا را دارا می باشند. کاربران هنرمند با استفاده از پنل اختصاصی می توانند به مدیریت محتوی و گالری شخصی خود بپردازند و با هماهنگی تیم آرت زیبا دغدغه ارتباط، بسته بندی و ارسال آثار خود را به هنردوستان نداشته باشند. هنرمندان آرت زیبا تنها پس از بررسی تیم کارشناسی، دریافت آموزش های لازم و جلسات توجیهی کافی قادر خواهند بود که در آرت زیبا به عنوان هنرمند فعالیت داشته باشند. ثبت نام به عنوان کاربر هنرمند تضمین پذیرش یک کاربر به عنوان هنرمند نمی باشد بلکه تنها به عنوان درخواستی برای بررسی صلاحیت ایشان می باشد.

 

خدمات آرت زیبا به هنردوستان و هنرمندان

آرت زیبا بستری برای ارتباط بی واسطه بین هنرمندان و هنردوستان فراهم می نماید و از طرفی مراودات بین ایشان را تسهیل می نماید. آثار یا نزد آرت زیبا موجود هستند («خرید اثر») یا سفارش ایجاد آن ها باید به هنرمند داده شود («سفارش اثر»). سفارش آثار از طریق آرت زیبا به هنرمند داده شده و خود آرت زیبا ناظر مراحل آماده سازی آن می باشد. آثار پس از آماده سازی مورد بررسی و تأیید آرت زیبا قرار گرفته و سپس توسط آرت زیبا بسته بندی و برای خریدار ارسال می گردد. همچنین آرت زیبا خدمات دیگری مانند گواهی اصالت برای آثار، امکان رتبه بندی آثار و هنرمندان طبق بازخورد از خریداران، برگزاری مسابقات، نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف هنری جهت توسعه و ترویج هر چه بیشتر هنر ایرانی ارائه می نماید. آرت زیبا بستری پویا و دائماً در حال توسعه می باشد و قابلیت های جدیدی همواره به آن اضافه می گردد.

 

پرسش و پاسخ آثار

در این بخش از صفحه نمایش آثار، هنرمند و آرت زیبا پرسش های متداول خریداران یک اثر هنری و پاسخ های مربوطه را قرار می دهند. اگر پرسشی در مورد اثر دارید که به مواردی از قبیل ارسال و بسته بندی مربوط نمی شود، ابتدا این بخش را مطالعه کنید و اگر پاسخ خود را نیافتید به هنرمند یا بخش فروش آرت زیبا پیام دهید.

 

سبد آرزوها چیست؟

هر اثری که در آرت زیبا به سبد آرزوهای شما افزوده شود، برای تمامی دنبال کنندگان شما نمایش داده می شود و ایشان می توانند آن اثر  را برای شما به عنوان هدیه خریداری کنند. در صورت خرید اثری که در سبد آرزوهای شما باشد، خریدار می تواند انتخاب کند که هویت ایشان برای شما فاش شود یا نشود و همچنین نوع بسته بندی، تاریخ ارسال، پیام شخصی و نحوه ارسال را برای شما می تواند انتخاب کند. در هر صورت اگر شخصی اثری از سبد آرزوهای شما برای شما خریداری کند آن اثر از سبد آرزوهای شما حذف شده و شما از خریداری شدن آن مطلع می گردید.

 

دیوار یادگاری چیست؟

دیوار یادگاری در پروفایل هنرمندان، مجموعه ای از نوشته ها و عکس های هنردوستان برای یک هنرمند است که بیانگر احساس یا خاطرات ایشان با آثار و محتوی های ثبت شده آن هنرمند است. برای ثبت دیوار یادگاری نیازی نیست خریدار آثار یک هنرمند باشید، ولی در نظر داشته باشید که هنرمند در نمایش یا عدم نمایش یادگاری شما مختار است.

 

شرایط خرید و استرداد اثر

در این بخش از صفحه نمایش آثار، شرایط خرید و استرداد اثر نمایش داده میشود. اگر شرایط خاصی در مورد ارسال، بسته بندی و استرداد اثر وجود داشته باشد در این بخش ارائه داده می شود. در صورتی که اطلاعات مورد نظر خود را نیافتید با پشتیبانی آرت زیبا تماس بگیرید. اطلاعات تکمیلی در مورد سفارش گذاری، خرید و استرداد در بخش قوانین آرت زیبا آورده شده است.

 

آرت گپ چیست؟

آرت گپ رسانه ای هنری است که توسط آرت زیبا یا خود هنرمندان جهت اطلاع رسانی درباره دنیای هنر و معرفی پشت پرده آن به هنردوستان و هنرمندان به کار می رود. مطالب آرت گپ توسط تیم اختصاصی آرت زیبا و/یا خود هنرمندان تهیه می شود و تمامی مطالب زیر نظر بخش تولید محتوی و کنترل کیفی آرت زیبا قرار دارد. همچنین کاربران می توانند با دنبال کردن شبکه های اجتماعی آرت زیبا در جریان اخبار و برنامه های جدید مربوط به دنیای هنر از جمله نمایشگاه ها، تخفیف ها و پروموشن های مختلف قرار بگیرند.

 

برای دریافت فایل راهنمای کاربری آرت زیبا اینجا کلیک کنید.

 

برای دانلود فایل شرایط عمومی و شرایط کاربری هنرمندان آرت زیبا  روی لینک های مشخص شده کلیک کنید.