1. سبد آرزوهای آرت زیبا: هدیه بخر، مثل هیچکس!

امتیاز 4.8 از 5 از 236 رای

هدیه دادن، کاری لذت بخش است. لذت آن وقتی بیشتر میشود که بدانیم دقیقاً آن چیزی را به دوست یا عزیز خود هدیه میدهیم که دلش میخواهد. سبد آرزوهای آرت زیبا، این قابلیت را به شما می دهد که هدایای خود را، خودتان انتخاب کنید تا دوستانتان برایتان خریداری کنند و حتی شما را  با هماهنگی آرت زیبا سورپریز نمایند!

اگر در آرت زیبا حساب کاربری دارید و مشخصات خود را کامل کرده باشید، می توانید آثار سایت را به سبد آرزوهای خود متصل کنید. این آثار در سبد آرزوهای پروفایل شخصی شما نمایش داده می شود و دوستانتان می توانند آنها را به عنوان هدیه برایتان خریداری نمایند.

سبد آرزوهای هر پروفایل، صفحهای مجزا است که لینک مخصوص خود را دارد و شما این لینک را میتوانید از روشهای مختلف با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. هر هدیه ای از سبد آرزوهای شما خریداری شود میتواند به صورت شناس یا ناشناس باشد. در صورت شناس بودن شما مطلع می شوید و در صورت ناشناس بودن، شما مطلع نخواهید شد!

همچنین، هنگام خرید هر اثری، اگر آن اثر در سبد آرزوهای دوستی موجود باشد به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین، هنگام خرید هر اثری میتوانید آن را به عنوان هدیه به یکی از دوستان خود خریداری نمایید. شرایط بستهبندی، تحویل و آماده سازی هدایا در آرت زیبا ویژه است و همواره حاوی سورپرایز لذتبخشی برای دوست شما خواهد بود!

توجه داشته باشید که سبد آرزوها متفاوت از علاقه مندیهای شماست. علاقه مندیها شما، فقط مخصوص خودتان است و به کسی نمایش داده نمی شود. سبد آرزوها در معرض دید عموم قرار دارد. شما میتوانید پس از انجام خرید هر هدیه ای، برای نحوه بسته بندی، تحویل، زمانبندی و غیره با آرت زیبا هماهنگ کنیم. ما هم اندازه شما از هدیه دادن لذت میبریم و دوست داریم که این تجربه برای عزیز شما به یادماندنی باشد. دوستان خود را به آرت زیبا دعوت کنید و از دنیای آثار زیبای ما سبد آرزوهای خود را پر کنید!

نظرات
هیچ نظری ثبت نشده

یک دیدگاه برای این مطلب بگذارید

برای ارسال نظر ابتدا وارد شوید، یا ثبت نام کنید