دربـاره آرت زیـبا بیشتر بدانید


about us about us about us about us

آرت زیبا فرصتی برای حمایت و کشف هنر ایرانی می‌باشد و اینجاست تا هنرمندان و هنردوستان بی‌دغدغه با یک‌دیگر در ارتباط باشند. ما یک فروشگاه اینترنتی نیستیم، بلکه فضایی را فراهم آورده‌ایم برای سیر در دنیای آثار هنری نفیس ایرانی، آشنایی با آفرینندگان آن‌ها و خرید بی‌واسطه از ایشان.

 

در دنیای ماشینی امروز، ما آمده ایم تا حس انسانی را وارد تبادلات سرد تجاری کنیم. پس آرت زیبا شکل گرفت تا محلی باشد برای رشد و پویایی خلاقیت. به همین دلیل ما به هنرمندانی که در این مسیر همراه ما هستند کمک میکنیم تا ایده‌هایشان را به کسب و کاری موفق تبدیل کنند. آرت زیبا این هنرمندان را به هزاران هنردوستی که جویای آثاری متفاوت و با روح هستند معرفی می‌کند، کسانی که اعتقاد دارند در زندگی برخی از لحظه ها را باید با عشق و تخیل سپری کرد.

 

آرت زیبا ویترینی لبریز از احساس است. ما برای آفرینش هنری ارزش زیادی قائلیم و معتقدیم که دسترسی به این آثار باید با شفافیت، اعتماد و مسئولیت پذیری همراه باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره آرت زیبا و امکانات آن به راهنما مراجعه کنید. استفاده از خدمات آرت زیبا منوط به رعایت قوانین کاربری آن است، حتماً بخش قوانین را پیش از ثبت نام دقیقاً مطالعه نمایید.

 

 

samandehi نماد الکتررونیک

آیا به دنبال راه های ارتباط با ما بودید؟ راه های ارتباطی